Segregatory szkolne to niezastąpione narzędzie organizacji dla uczniów. Dzięki nim, można łatwo i estetycznie przechowywać i segregować różnego rodzaju materiały edukacyjne, takie jak karty pracy, ćwiczenia, arkusze egzaminacyjne czy notatki z lekcji.

Segregatory z kieszeniami – funkcjonalność i wygoda w jednym

Segregatory szkolne z kieszeniami to rozwiązanie, które pozwala na przechowywanie mniejszych dokumentów, karteczek czy ulotek bez ryzyka ich zgubienia. Dzięki temu, wszystkie ważne materiały są zawsze na wyciągnięcie ręki, co ułatwia naukę i przygotowanie się do lekcji.

Segregatory szkolne z nadrukiem

Segregatory szkolne z nadrukiem to doskonały sposób na personalizację przyborów szkolnych. Uczniowie mogą wybrać model z ulubionymi postaciami z kreskówek, wzorami czy motywami zainteresowań. Takie rozwiązanie nie tylko sprawia, że segregatory stają się bardziej atrakcyjne wizualnie, ale także motywuje uczniów do bardziej aktywnego korzystania z nich.

Rozmiary segregatorów

Segregatory szkolne są dostępne w różnych rozmiarach, co pozwala dostosować je do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowników. Oto najczęściej spotykane rozmiary:

  • A4: Segregator szkolny w rozmiarze A4 to najbardziej popularny i powszechnie stosowany format. Ma wymiary około 31,5 cm wysokości i 27 cm szerokości. Taki segregator pomieści standardowe kartki A4, zeszyty oraz większość podręczników.
  • B5: Segregatory w rozmiarze B5 mają mniejsze wymiary niż A4, około 25 cm wysokości i 18 cm szerokości. Są bardziej kompaktowe, ale nadal wystarczająco duże, aby pomieścić zeszyty i mniejsze podręczniki.
  • A5: Segregatory w rozmiarze A5 są jeszcze mniejsze, mierzą około 22 cm wysokości i 16 cm szerokości. Są idealne do przechowywania notatek, kartek pracy i innych mniejszych dokumentów.
Kategorie: Blog